C1825C223F5GALTU
KEMETKEMET
C1825C223F5GALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1825C223F5GALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 50V NP0 1825
Fitxak: C1825C223F5GALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C1825C223F5GALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1825C223F5GALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.022UF 50V NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14754 pcs Datuen fitxa C1825C223F5GALTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Beste izenak C1825C223F5GAL
C1825C223F5GAL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.022µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 0.022µF eskaerak General Purpose