C1825C153K1GACTU
KEMETKEMET
C1825C153K1GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1825C153K1GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 100V NP0 1825
Fitxak: C1825C153K1GACTU.pdf
  • Mezua
C1825C153K1GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1825C153K1GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.015UF 100V NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90162 pcs Datuen fitxa C1825C153K1GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Beste izenak C1825C153K1GAC
C1825C153K1GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose