C1825C103J1GACTU
KEMETKEMET
C1825C103J1GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1825C103J1GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 100V NP0 1825
Fitxak: C1825C103J1GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C1825C103J1GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1825C103J1GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 100V NP0 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103421 pcs Datuen fitxa C1825C103J1GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Beste izenak C1825C103J1GAC
C1825C103J1GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose