C1812C822F5GACTU
KEMETKEMET
C1812C822F5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C822F5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 50V NP0 1812
Fitxak: C1812C822F5GACTU.pdf
  • Mezua
C1812C822F5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C822F5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 8200PF 50V NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29492 pcs Datuen fitxa C1812C822F5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak C1812C822F5GAC
C1812C822F5GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 8200pF eskaerak General Purpose