C1812C751F1HACAUTO
KEMETKEMET
C1812C751F1HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C751F1HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1812 750PF 100V ULTRA ST
Fitxak: C1812C751F1HACAUTO.pdf
  • Mezua
C1812C751F1HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C751F1HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1812 750PF 100V ULTRA ST Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166329 pcs Datuen fitxa C1812C751F1HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750pF ±1% 100V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 750pF eskaerak Automotive