C1812C683K5RACTU
KEMETKEMET
C1812C683K5RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C683K5RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 50V X7R 1812
Fitxak: C1812C683K5RACTU.pdf
  • Mezua
C1812C683K5RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C683K5RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.068UF 50V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 364596 pcs Datuen fitxa C1812C683K5RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak C1812C683K5RAC
C1812C683K5RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.068µF eskaerak General Purpose