C1812C564M5RACTU
KEMETKEMET
C1812C564M5RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C564M5RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.56UF 50V X7R 1812
Fitxak: C1812C564M5RACTU.pdf
  • Mezua
C1812C564M5RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C564M5RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.56UF 50V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 330028 pcs Datuen fitxa C1812C564M5RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak C1812C564M5RAC
C1812C564M5RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.56µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.56µF eskaerak General Purpose