C1812C562KFRACTU
KEMETKEMET
C1812C562KFRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C562KFRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812
Fitxak: C1812C562KFRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
C1812C562KFRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C562KFRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80326 pcs Datuen fitxa C1812C562KFRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 399-7126-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5600pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 5600pF eskaerak General Purpose