C1812C152KGRACTU
KEMETKEMET
C1812C152KGRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C152KGRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812
Fitxak: C1812C152KGRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
C1812C152KGRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C152KGRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139842 pcs Datuen fitxa C1812C152KGRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.061" (1.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 399-7270-2
C1812C152KGRAC
C1812C152KGRAC7800
C1812C152KGRACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose