C1812C124F8JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C124F8JACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1812C124F8JACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812
Fitxak: C1812C124F8JACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C1812C124F8JACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1812C124F8JACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.12UF 10V U2J 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19881 pcs Datuen fitxa C1812C124F8JACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.12µF ±1% 10V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.12µF