C1808C472KCRACTU
KEMETKEMET
C1808C472KCRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1808C472KCRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 500V X7R 1808
Fitxak: C1808C472KCRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
C1808C472KCRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1808C472KCRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 500V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 167673 pcs Datuen fitxa C1808C472KCRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.061" (1.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 399-7256-2
C1808C472KCRAC
C1808C472KCRAC7800
C1808C472KCRACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose