C1808C332K5GACTU
KEMETKEMET
C1808C332K5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1808C332K5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 50V NP0 1808
Fitxak: C1808C332K5GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1808C332K5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1808C332K5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3300PF 50V NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 261441 pcs Datuen fitxa C1808C332K5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak C1808C332K5GAC
C1808C332K5GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose