C1808C331J5GALTU
KEMETKEMET
C1808C331J5GALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1808C331J5GALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V NP0 1808
Fitxak: C1808C331J5GALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1808C331J5GALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1808C331J5GALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 330PF 50V NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 252372 pcs Datuen fitxa C1808C331J5GALTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.045" (1.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak C1808C331J5GAL
C1808C331J5GAL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose