C1808C182JBGACTU
KEMETKEMET
C1808C182JBGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1808C182JBGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1800PF 630V C0G/NP0 1808
Fitxak: C1808C182JBGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C1808C182JBGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1808C182JBGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1800PF 630V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134561 pcs Datuen fitxa C1808C182JBGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.085" (2.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 399-5552-2
C1808C182JBGAC
C1808C182JBGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1800pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 1800pF eskaerak General Purpose