C1808C104KBRACTU
KEMETKEMET
C1808C104KBRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1808C104KBRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 630V X7R 1808
Fitxak: C1808C104KBRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
C1808C104KBRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1808C104KBRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 630V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148745 pcs Datuen fitxa C1808C104KBRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.085" (2.15mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 399-6753-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose