C1210Y473KARACTU
KEMETKEMET
C1210Y473KARACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210Y473KARACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210
Fitxak: C1210Y473KARACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1210Y473KARACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210Y473KARACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235562 pcs Datuen fitxa C1210Y473KARACTU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Series FF-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak C1210Y473KARAC
C1210Y473KARAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Floating Electrode, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.047µF eskaerak Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1210Y222K1RACTU
C1210Y222K1RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2200PF 100V X7R 1210
Stockean: 491282 pcs
Deskarga: C1210Y222K1RACTU.pdf
RFQ
C1210Y472K1RAC7800
C1210Y472K1RAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 100V X7R 1210