C1210Y104K1RACTU
KEMETKEMET
C1210Y104K1RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210Y104K1RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
Fitxak: C1210Y104K1RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C1210Y104K1RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210Y104K1RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97867 pcs Datuen fitxa C1210Y104K1RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.041" (1.05mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Series FF-CAP
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-5618-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Floating Electrode, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Boardflex Sensitive