C1210X823KBRACTU
KEMETKEMET
C1210X823KBRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210X823KBRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 630V X7R 1210
Fitxak: C1210X823KBRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210X823KBRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210X823KBRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.082UF 630V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 708811 pcs Datuen fitxa C1210X823KBRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.091" (2.30mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Series HV FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-6770-2
C1210X823KBRAC
C1210X823KBRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.082µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.082µF eskaerak Boardflex Sensitive