C1210X332KGRACTU
KEMETKEMET
C1210X332KGRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210X332KGRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 2KV X7R 1210
Fitxak: C1210X332KGRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210X332KGRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210X332KGRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3300PF 2KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220457 pcs Datuen fitxa C1210X332KGRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.075" (1.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Series HV FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-5842-2
C1210X332KGRAC
C1210X332KGRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak Boardflex Sensitive