C1210X331F4HACAUTO
KEMETKEMET
C1210X331F4HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210X331F4HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1210 330PF 16V ULTRA STA
Fitxak: C1210X331F4HACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1210X331F4HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210X331F4HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1210 330PF 16V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388142 pcs Datuen fitxa C1210X331F4HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Series FT-CAP
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 330pF