C1210X154J5GACTU
KEMETKEMET
C1210X154J5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210X154J5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.15UF 50V C0G/NP0 1210
Fitxak: C1210X154J5GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210X154J5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210X154J5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.15UF 50V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45988 pcs Datuen fitxa C1210X154J5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-7453-2
C1210X154J5GAC
C1210X154J5GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.15µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.15µF eskaerak Boardflex Sensitive