C1210X106K4RACTU
KEMETKEMET
C1210X106K4RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210X106K4RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10UF 16V X7R 1210
Fitxak: C1210X106K4RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210X106K4RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210X106K4RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10UF 16V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152587 pcs Datuen fitxa C1210X106K4RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.067" (1.70mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak C1210X106K4RAC
C1210X106K4RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 10µF eskaerak Boardflex Sensitive