C1210X103KDRACTU
KEMETKEMET
C1210X103KDRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210X103KDRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210
Fitxak: C1210X103KDRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210X103KDRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210X103KDRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 299097 pcs Datuen fitxa C1210X103KDRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.061" (1.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Series HV FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-5840-2
C1210X103KDRAC
C1210X103KDRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak Boardflex Sensitive