C1210F475M4RACTU
KEMETKEMET
C1210F475M4RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210F475M4RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
Fitxak: C1210F475M4RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1210F475M4RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210F475M4RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 412029 pcs Datuen fitxa C1210F475M4RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FO-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak C1210F475M4RAC
C1210F475M4RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Open Mode
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose