C1210C751F4HACAUTO
KEMETKEMET
C1210C751F4HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C751F4HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1210 750PF 16V ULTRA STA
Fitxak: C1210C751F4HACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1210C751F4HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C751F4HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1210 750PF 16V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 642571 pcs Datuen fitxa C1210C751F4HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 750pF eskaerak Automotive