C1210C474J8RACTU
KEMETKEMET
C1210C474J8RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C474J8RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 10V X7R 1210
Fitxak: C1210C474J8RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1210C474J8RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C474J8RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 10V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205658 pcs Datuen fitxa C1210C474J8RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.041" (1.05mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak C1210C474J8RAC
C1210C474J8RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose