C1210C332JCGACTU
KEMETKEMET
C1210C332JCGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C332JCGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 500V C0G/NP0 1210
Fitxak: C1210C332JCGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
C1210C332JCGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C332JCGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3300PF 500V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136195 pcs Datuen fitxa C1210C332JCGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.110" (2.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-7232-2
C1210C332JCGAC
C1210C332JCGAC7800
C1210C332JCGACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose