C1210C184Z5UACTU
KEMETKEMET
C1210C184Z5UACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C184Z5UACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.18UF 50V Z5U 1210
Fitxak: C1210C184Z5UACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1210C184Z5UACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C184Z5UACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.18UF 50V Z5U 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 588793 pcs Datuen fitxa C1210C184Z5UACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak C1210C184Z5UAC
C1210C184Z5UAC7800
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.18µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.18µF eskaerak General Purpose