C1210C151KFRACTU
KEMETKEMET
C1210C151KFRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C151KFRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 1.5KV X7R 1210
Fitxak: C1210C151KFRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210C151KFRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C151KFRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 150PF 1.5KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271163 pcs Datuen fitxa C1210C151KFRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.075" (1.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak C1210C151KFRAC
C1210C151KFRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 150pF eskaerak General Purpose