C1210C124F3JACAUTO
KEMETKEMET
C1210C124F3JACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C124F3JACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 25V U2J 1210
Fitxak: C1210C124F3JACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1210C124F3JACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C124F3JACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.12UF 25V U2J 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46407 pcs Datuen fitxa C1210C124F3JACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.12µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.12µF