C1206X683J1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X683J1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 68NF 100V X7R 5%
Fitxak: C1206X683J1REC.pdf
  • Mezua
C1206X683J1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X683J1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 68NF 100V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 167473 pcs Datuen fitxa C1206X683J1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.068µF