C1206X682MAGECAUTO
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X682MAGECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G
Fitxak: C1206X682MAGECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206X682MAGECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X682MAGECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 553534 pcs Datuen fitxa C1206X682MAGECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X682MMGEC
C1206X682MMGEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 20%
Stockean: 104882 pcs
Deskarga: C1206X682MMGEC.pdf
RFQ
C1206X682M5RECAUTO
C1206X682M5RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 50V X7R 20%
Stockean: 1002796 pcs
Deskarga: C1206X682M5RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682MAGEC
C1206X682MAGEC
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G