C1206X682K2REC7210
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X682K2REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R
Fitxak: C1206X682K2REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C1206X682K2REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X682K2REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 880829 pcs Datuen fitxa C1206X682K2REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF