C1206X682JAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X682JAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V X7R 5%
Fitxak: C1206X682JAREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X682JARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X682JAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158192 pcs Datuen fitxa C1206X682JAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X682JAGEC7800
C1206X682JAGEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 5%
Stockean: 387467 pcs
Deskarga: C1206X682JAGEC7800.pdf
RFQ
C1206X682JARECAUTO
C1206X682JARECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 250V X7R 5%
Stockean: 843377 pcs
Deskarga: C1206X682JARECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682JARECAUTO7210
C1206X682JARECAUTO7210