C1206X682GAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X682GAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Fitxak: C1206X682GAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X682GAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X682GAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85878 pcs Datuen fitxa C1206X682GAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X682G5GEC
C1206X682G5GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
Stockean: 77391 pcs
Deskarga: C1206X682G5GEC.pdf
RFQ
C1206X682GMGECAUTO
C1206X682GMGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 2%
Stockean: 298159 pcs
Deskarga: C1206X682GMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682GAGECAUTO
C1206X682GAGECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Deskarga: C1206X682GAGECAUTO.pdf
C1206X682GAGECAUTO7210
C1206X682GAGECAUTO7210