C1206X511F4HACAUTO
KEMETKEMET
C1206X511F4HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X511F4HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 510PF 16V ULTRA STA
Fitxak: C1206X511F4HACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206X511F4HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X511F4HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 510PF 16V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 529649 pcs Datuen fitxa C1206X511F4HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series FT-CAP
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 510pF