C1206X474M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X474M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20%
Fitxak: C1206X474M3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X474M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X474M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214540 pcs Datuen fitxa C1206X474M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.073" (1.85mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.47µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X474M1REC7800
C1206X474M1REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 470NF 100V X7R
Stockean: 740402 pcs
Deskarga: C1206X474M1REC7800.pdf
RFQ
C1206X474M3REC7210
C1206X474M3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20%