C1206X473MAREC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X473MAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 250V X7R 20%
Fitxak: C1206X473MAREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X473MARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X473MAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 250V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233682 pcs Datuen fitxa C1206X473MAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X473M5REC7800
C1206X473M5REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 50V X7R 20%
Stockean: 825454 pcs
Deskarga: C1206X473M5REC7800.pdf
RFQ
C1206X473MAREC7800
C1206X473MAREC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 250V X7R 20%