C1206X473M5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X473M5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 50V X7R 20%
Fitxak: C1206X473M5REC.pdf
  • Mezua
C1206X473M5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X473M5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 50V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197747 pcs Datuen fitxa C1206X473M5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF