C1206X473M3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X473M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 25V X7R 20%
Fitxak: C1206X473M3REC.pdf
  • Mezua
C1206X473M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X473M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223504 pcs Datuen fitxa C1206X473M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X473M3RECAUTO
C1206X473M3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 25V X7R 20%
Stockean: 911607 pcs
Deskarga: C1206X473M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X473M3GECAUTO7210
C1206X473M3GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 25V C0G 20%
Stockean: 564396 pcs
Deskarga: C1206X473M3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X473M3GEC
C1206X473M3GEC
Deskarga: C1206X473M3GEC.pdf
C1206X473M3REC7800
C1206X473M3REC7800