C1206X473KMREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X473KMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 63V X7R 10%
Fitxak: C1206X473KMREC.pdf
  • Mezua
C1206X473KMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X473KMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 63V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 234304 pcs Datuen fitxa C1206X473KMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X473M1GEC
C1206X473M1GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 100V C0G 20%
Stockean: 137392 pcs
Deskarga: C1206X473M1GEC.pdf
RFQ
C1206X473KMGECAUTO7210
C1206X473KMGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 63V C0G 10%
Stockean: 532743 pcs
Deskarga: C1206X473KMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X473KMRECAUTO
C1206X473KMRECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 63V X7R 10%