C1206X473KAREC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X473KAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 250V X7R 10%
Fitxak: C1206X473KAREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X473KARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X473KAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 250V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204220 pcs Datuen fitxa C1206X473KAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X473KCRACTU
C1206X473KCRACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.047UF 500V X7R 1206
Stockean: 1056388 pcs
Deskarga: C1206X473KCRACTU.pdf
RFQ
C1206X473K8HAC7800
C1206X473K8HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 10V ULTRA STAB
Stockean: 873843 pcs
Deskarga: C1206X473K8HAC7800.pdf
RFQ
C1206X473KARECAUTO
C1206X473KARECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 250V X7R 10%
Deskarga: C1206X473KARECAUTO.pdf
C1206X473KARECAUTO7210
C1206X473KARECAUTO7210
Deskarga: C1206X473KARECAUTO7210.pdf
C1206X473K5RECAUTO
C1206X473K5RECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 50V X7R 10%
Deskarga: C1206X473K5RECAUTO.pdf
C1206X473KAREC7800
C1206X473KAREC7800
Deskarga: C1206X473KAREC7800.pdf
C1206X473KAREC7210
C1206X473KAREC7210