C1206X473K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X473K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10%
Fitxak: C1206X473K4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X473K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X473K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198109 pcs Datuen fitxa C1206X473K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X473K4RECAUTO
C1206X473K4RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10%
Stockean: 856371 pcs
Deskarga: C1206X473K4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X473K3RECAUTO
C1206X473K3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 25V X7R 10%
Stockean: 770494 pcs
Deskarga: C1206X473K3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X473K4HACAUTO
C1206X473K4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 47NF 16V ULTRA STAB
Deskarga: C1206X473K4HACAUTO.pdf
C1206X473K4RECAUTO7210
C1206X473K4RECAUTO7210
Deskarga: C1206X473K4RECAUTO7210.pdf
C1206X473K4JAC7800
C1206X473K4JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.047UF 16V U2J 1206
Deskarga: C1206X473K4JAC7800.pdf
C1206X473K4REC7800
C1206X473K4REC7800