C1206X472K1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X472K1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 100V X7R
Fitxak: C1206X472K1REC.pdf
  • Mezua
C1206X472K1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X472K1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204740 pcs Datuen fitxa C1206X472K1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF