C1206X472J3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X472J3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 25V X7R 5%
Fitxak: C1206X472J3REC.pdf
  • Mezua
C1206X472J3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X472J3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 25V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162568 pcs Datuen fitxa C1206X472J3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X472J3RECAUTO
C1206X472J3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 25V X7R 5%