C1206X333G1GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X333G1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 33NF 100V C0G 2%
Fitxak: C1206X333G1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X333G1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X333G1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 33NF 100V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93816 pcs Datuen fitxa C1206X333G1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X333G1GEC7800
C1206X333G1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 33NF 100V C0G 2%
Stockean: 266021 pcs
Deskarga: C1206X333G1GEC7800.pdf
RFQ
C1206X333G1GECAUTO
C1206X333G1GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 243470 pcs
Deskarga: C1206X333G1GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X333G1GECAUTO7210
C1206X333G1GECAUTO7210