C1206X333F3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X333F3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 33NF 25V C0G 1%
Fitxak: C1206X333F3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X333F3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X333F3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 33NF 25V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79737 pcs Datuen fitxa C1206X333F3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X333F3GECAUTO
C1206X333F3GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 33NF 25V C0G 1%
Stockean: 206787 pcs
Deskarga: C1206X333F3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X332MMRECAUTO
C1206X332MMRECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 63V X7R 20%
Stockean: 923032 pcs
Deskarga: C1206X332MMRECAUTO.pdf
RFQ
C1206X333F3GEC7800
C1206X333F3GEC7800
Deskarga: C1206X333F3GEC7800.pdf
C1206X333F3GEC7210
C1206X333F3GEC7210