C1206X332MMREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X332MMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 63V X7R 20%
Fitxak: C1206X332MMREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X332MMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X332MMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 63V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214402 pcs Datuen fitxa C1206X332MMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3300pF