C1206X332G5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X332G5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 2%
Fitxak: C1206X332G5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X332G5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X332G5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91737 pcs Datuen fitxa C1206X332G5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3300pF