C1206X331M1HAC7800
KEMETKEMET
C1206X331M1HAC7800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X331M1HAC7800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 330PF 100V ULTRA ST
Fitxak: C1206X331M1HAC7800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206X331M1HAC7800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X331M1HAC7800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 330PF 100V ULTRA ST Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2025812 pcs Datuen fitxa C1206X331M1HAC7800.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak C1206X331M1HACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak Boardflex Sensitive